سکوی فناوری اطلاعات نوتاش

 

تمرکز بر روی تولید نرم افزارهای هوشمند

خدمات ما

بیسیم ابری آپتین

بیسیم ابری آپتین

مشترکین با فشردن و نگه داشتن یک دکمه می توانند صدای خود را مستقیم و بدون درنگ زمانی به گوش مخاطب یا مخاطبان برسانند.

پلتفرم ابری اینترنت اشیا

این پلتفرم بر روی ابر راه اندازه شده است و با استفاده از API جامع موجود بر روی پلتفرم به نرم افزارهای موبایل و وب متصل می‌شود.

اپلیکیشن خانه هوشمند

از جذاب ترین ویژگی های خانه هوشمند کنترل با استفاده از تلفن همراه و اپلیکیشن هوشمند است که از فاصله های دور نیز ممکن می‌شود.

بدون نیاز به کدنویسی ، سرویس اینترنت اشیا خود را طراحی و پیاده سازی فرمایید.

بیسیم ابری آپتین

در حوزه های حمل و نقل ، حراست ،اورژانس ، نیروهای نظامی ، صنعت پتروشیمی و معدن و غیره کاربرد دارد.

پلتفرم اینترنت اشیا نوتاش

در حوزه های کشاورزی و دامپروری هوشمند،فروشگاه هوشمند،ناوگان ،سلامت هوشمندو غیره کاربرد دارد.

اپلیکیشن خانه هوشمند نوتاش

در حوزه هوشمند سازی ادارات ، ساختمان هوشمند، هوشمند سازی مکان های باستانی و غیره کاربرد دارد.

یک کلیک تا هوشمند سازی

 شرکت نوتاش توانایی ارائه سرویس‌های متعددی از جمله طراحی، تولید، توسعه و پشتیبانی سیستم‌های نرم‌افزاری و تامین انواع تجهیزات سخت‌افزاری را دارد و همچنین راه‌اندازی سرویس‌ها به صورت ابری می‌باشد.

دسترسی آسان به بی نهایت

این شرکت توانسته است نیاز های کسب و کارهای کوچک تا صنایع بزرگ را به طور کامل با امکانات متنوع نرم افزار ها برآورده نماید.

شرکت فناوری اطلاعات نسل پنجم نوتاش به عنوان یک شرکت دانش بنیان با هدف تامین تجهیزات اینترنت اشیا و تولید نرم افزارهای هوشمند  تاسیس گردیده است.و امروزه با پشتوانه انجام پروژه های زیرساخت و با توجه به نیاز روز افزون کشور به بسترهای جامع ابری جهت سرویس دهی به کسب و کارها و پاسخ دهی به درخواست سازمان ها ، فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است.

 

 

اتصال

با نرم‌افزارهای هوشمند نوتاش با سرعت‌زیاد بر هوشمندسازی سازمان خود تمرکز نمایید و تمامی دستگاه‌ها را به پلتفرم متصل نمایید.

کلان داده

با نرم‌افزارهای هوشمند نوتاش بدون دغدغه مسائل زیرساختی ، محاسبات ابری ، ذخیره سازی اطلاعات و تجزیه و تحلیل داده‌ها را تجربه نمایید.

نظارت

نرم‌افزارهای هوشمند نوتاش در کم تر از یک ساعت راه‌اندازی خواهند شد و از راه دور می‌توانید کنترل تمامی تجهیزات و امور را در دست بگیرید.

امنیت

جهت تضمین امنیت نرم‌افزارهای هوشمند نوتاش تمهیدات امنیتی، احراز هویت و اعتبارسنجی در حوزه‌های مختلف و درچندین لایه انجام می‌شود.

نحوه پرداخت

نرم‌افزارهای هوشمند نوتاش در حالت پیش پرداخت کیف پول مشتری را شارژ کرده و در حالت پس پرداخت در پایان هر ماه صورت حساب صادر می‌گردد.

ارتباط

نرم افزارهای هوشمند نوتاش به صورتی طراحی شده است که بتواند به آسانی از پروتکل‌های ارتباطی مختلف جهت تبادل داده پشتیبانی نماید.

اخبار