درباره ما

سکوی فناوری اطلاعات نسل پنجم نوتاش یک شرکت دانش بنیان و یکی از شرکت‌های برتر ایرانی در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و به‌کارگیری نرم‌افزارهای هوشمند و تجهیزات IoT می‌باشد. این شرکت با سرمایه‌گذاری در واحد تحقیق و توسعه خود توانسته جامع‌ترین پلتفرم ابری اینترنت اشیا، بیسیم ابری آپتین، اپلیکیشن و تجهیزات خانه هوشمند را تولید نماید. این شرکت در زمینه ساخت تجهیزات سخت‌افزاری خودکفـا بـوده و تمـام امکانـات IoT اعـم از Gateway را خود تولید و فراهم می‌کند.​

محصولات شرکت نوتاش به گونه‌ای طراحی شده است که در کوتاه‌ترین زمان بتوان آن را در محل مورد نظر  مستقر نمود.ما می‌توانیم در زمان استقرار و مدیریت پروژه در کنار شما باشیم و براساس نیازمندی شما سناریوهای صنعتی خاص را پیاده‌سازی نمائیم.و کارشناسان نوتاش همواره آماده ارائه مشاوره جهت تسریع روند هوشمندسازی کسب و کار شما هستند.مدیریت مجموعه نوتاش با جناب آقای مهندس عمران واحدی می‌باشد.

لینک سوابق و بیوگرافی مهندس عمران واحدی

 دلایل انجام کار توسط شرکت نوتاش

این شرکت با ارائه سرویس‌ها و خدمات پشتیبانی نقش اساسی در کارکرد مداوم و  هوشمندسازی صنایع  خواهد داشت. و ازاین‌رو نگهداری پیشگیرانه از تجهیزات، موردتوجه استفاده‌کنندگان سیستم‌های هوشمند بوده است.این امر با عنایت به این‌که در سال‌های اخیر شرکت‌های غیربومی با وضع تحریم‌ها علیه ایران، از  خدمات تعمیر و نگهداری خودداری نموده‌اند، بسیار حائز اهمیت است.

ارزشی که نوتاش خلق می کند

 ایجاد یک بستر امن و غیرقابل‌نفوذ با طراحی منحصربه‌فرد و بومی می‌تواند خطر نفوذ عوامل بیگانه، عملیات‌های خراب‌کارانه، جاسوسی‌های صنعتی و رقابت‌های ناسالم تجاری را از بین ببرد. شرکت نوتاش علاوه بر به‌کارگیری به‌روزترین و غیرقابل‌نفوذترین پروتکل‌های امنیتی، به دلیل استفاده از پلتفرم بومی، می‌تواند در بستر اینترنت ملی کارایی امن و بدون توقف را تضمین نماید.

اعضای تیم نوتاش

برنامه‌نویس ارشد بک‌اند مهندس محمد جلال‌زاده
برنامه‌نویس ارشد مهندس حسین آزادپور
مدیر تیم فنی  مهندس احسان میقانی
مدیرعامل شرکت نوتاش مهندس عمران واحدی

برنامه‌نویس ارشد بک‌اند

مهندس محمد جلال‌زاده

برنامه‌نویس ارشد

مهندس حسین آزادپور

مدیر تیم فنی 

مهندس احسان میقانی

مدیرعامل شرکت نوتاش

مهندس عمران واحدی

کارشناس فرانت‌اند مهندس محسن رضوانی
طراح اپلیکیشن مهندس محراب قصاب
کارشناس DevOps مهندس حامد جعفری
کارشناس بک‌اند و امنیت مهندس سمیر سبیعی

کارشناس فرانت‌اند

مهندس محسن رضوانی

طراح اپلیکیشن

مهندس محراب قصاب

کارشناس DevOps

مهندس حامد جعفری

کارشناس بک‌اند و امنیت

مهندس سمیر سبیعی

کارشناس تست حجت ایران‌منش
کارشناس فرانت‌اند مریم فیض‌الله
کنترل پروژه و مستندساز مهندس نسیم اسدی
کارشناس تحقیق و توسعه فائزه رضازاده

کارشناس تست

حجت ایران‌منش

کارشناس فرانت‌اند

مریم فیض‌الله

کنترل پروژه و مستندساز

مهندس نسیم اسدی

کارشناس تحقیق و توسعه

فائزه رضازاده

سوالات متداول

– از آنجا که محصولات نرم‌افزاری ما دارای ستاپ (نصب کننده استاندارد یا Installer یا Setup) هستند، کاربران غیر حرفه ای نیز می‌توانند به راحتی  هر نرم‌افزار را نصب و راه‌اندازی کنند. همچنین همراه نرم‌افزار راهنمای نصب به صورت کاملا تصویری قرار داده می‌شود. اما در صورت نیاز، این کار توسط کارشناسان ما امکان پذیر است.

پشتیبانی از نرم افزار ها در مرحله نخست به صورت تلفنی و اینترنتی می‌باشد و در صورت نیاز و رفع نشدن مشکل کاشناسان به صورت حضوری به محل مراجعه می‌نمایند.

بله، از زمانی که نرم افزار را تهیه می نمائید تا یکسال تمامی نرم افزارها دارای گارانتی رایگان می‌باشند و هر مشکل یا سوالی در مورد نرم افزارها وجود داشته باشد توسط کارشناسان ما پاسخ داده می‌شود و از سال دوم به بعد طی قرارداد جداگانه ای پشتیبانی و گارانتی نرم افزار تضمین می‌گردد.

خیر، به هیچ عنوان اما توصیه اکید ما به تمامی کاربران این است که حتما نسبت به پرداخت هزینه‌های پشتیبانی سالیانه اقدام نمایند تا هم از بروزرسانی‌ها بهره مند شوند و هم در صورتی که با مشکلی مواجه شدند در کم‌ترین زمان توسط کارشناسان ما برطرف شود

در سیستم ابری ، سرور در شرکت مشتری قرار ندارد بنابراین هیچ گونه نصبی بر روی سیستم های مشتری انجام نمی‌گردد و نرم افزار در سروری بسیار قوی‌تر و کاملا تجهیز شده در دیتا سنتری با شرایط بین المللی و استاندارد از نظر فضا، دما، رطوبت، برق اضطراری، سخت افزارهای فایروال، آنتی‌ویروس‌های اورجینال و … محافظت می‌گردد .لذا این گونه نرم افزارها به این دلیل ابری نامیده شده اند که محدودیت زمان و مکان نداشته و در هر مکان و زمانی قابلیت دسترسی و استفاده را دارند.

خیر به هیچ عنوان و اطلاعات به شکل صفرو یک مشاهده می‌شود.

بله در قسمت سطح دسترسی کاربران توسط ادمین، امکان محدود کردن کاربران بسته به نوع و نقش آن‌ها وجود دارد.