درباره ما

سکوی فناوری اطلاعات نسل پنجم نوتاش یک شرکت دانش بنیان و یکی از شرکت‌های برتر ایرانی در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و به‌کارگیری نرم‌افزارهای هوشمند و تجهیزات IoT می‌باشد. این شرکت با سرمایه‌گذاری در واحد تحقیق و توسعه خود توانسته جامع‌ترین پلتفرم ابری اینترنت اشیا، بیسیم ابری آپتین، اپلیکیشن و تجهیزات خانه هوشمند را تولید نماید. این شرکت در زمینه ساخت تجهیزات سخت‌افزاری خودکفـا بـوده و تمـام امکانـات IoT اعـم از Gateway را خود تولید و فراهم می‌کند.​

محصولات شرکت نوتاش به گونه‌ای طراحی شده است که در کوتاه‌ترین زمان بتوان آن را در محل مورد نظر  مستقر نمود.ما می‌توانیم در زمان استقرار و مدیریت پروژه در کنار شما باشیم و براساس نیازمندی شما سناریوهای صنعتی خاص منظوره را پیاده‌سازی نماییم.و کارشناسان نوتاش همواره آماده ارائه مشاوره جهت تسریع روند هوشمندسازی کسب و کار شما هستند.

 دلایل انجام کار توسط شرکت نوتاش

این شرکت با ارائه سرویس‌ها و خدمات پشتیبانی نقش اساسی در کارکرد مداوم و  هوشمندسازی صنایع در طول سال ایفا خواهد نمود. ازاین‌رو انتقال دانش  و نگهداری از مسائل، موردتوجه استفاده‌کنندگان سیستم‌های هوشمند بوده است.این امر با عنایت به این‌که در سال‌های اخیر شرکت‌های غیربومی با وضع تحریم‌ها علیه ایران، از  خدمات تعمیر و نگهداری خودداری نموده‌اند، بسیار حائز اهمیت است.

ارزشی که نوتاش خلق می کند

 ایجاد یک بستر امن و غیرقابل‌نفوذ با طراحی منحصربه‌فرد و بومی می‌تواند خطر نفوذ عوامل بیگانه، عملیات‌های خراب‌کارانه، جاسوسی‌های صنعتی و رقابت‌های ناسالم تجاری را از بین ببرد. شرکت نوتاش علاوه بر به‌کارگیری به‌روزترین و غیرقابل‌نفوذترین پروتکل‌های امنیتی، به دلیل استفاده از پلتفرم بومی، می‌تواند در بستر اینترنت ملی کارایی امن و بدون توقف را تضمین نماید.

سوالات متداول

– از آنجا که محصولات نرم افزاری ما دارای ستاپ (نصب کننده استاندارد یا Installer یا Setup) هستند، کاربران غیر حرفه ای نیز میتوانند به راحتی  هر نرم افزار را نصب و راه اندازی کنند. همچنین همراه نرم افزار راهنمای نصب و استفاده کاملا تصویری قرار داده شده . اما در صورت نیاز، این کار توسط کارشناسان ما امکان پذیر است.

پشتیبانی از نرم افزار ها در مرحله نخست به صورت تلفنی و اینترنتی از طریق نرم افزار ANY DESKمیباشد و در صورت نیاز و رفع نشدن مشکل کاشناسان به صورت حضوری به محل مراجعه می کنند

بله، از زمانی که نرم افزار را تهیه می نمائید تا یکسال تمامی نرم افزار ها دارای گارانتی رایگان می باشند و هر مشکل یا سوالی در مورد نرم افزارها وجود داشته باشد توسط کارشناسان ما پاسخ داده می شود و از سال دوم به بعد طی قرارداد جداگانه ای پشتیبانی و گارانتی نرم افزار تضمین میگردد.

خیر، به هیچ عنوان اما توصیه اکید ما به تمامی کاربران این است که حتما نسبت به پرداخت هزینه های پشتیبانی سالیانه اقدام نمایند تا هم نسبت به بروزرسانی ها بهره مند شوند و هم در صورتی که با مشکلی مواجه شدند در کمترین زمان توسط کارشناسان ما برطرف شود

در سیستم ابری ، سرور در شرکت مشتری قرار ندارد بنابراین هیچ گونه نصبی بر روی سیستم های مشتری انجام نمی گردد و نرم افزار در سروری بسیار قوی تر و کاملا تجهیز شده در دیتا سنتری با شرایط بین المللی و استاندارد از نظر فضا ، دما ، رطوبت ، برق اضطراری ، سخت افزارهای فایروال ، آنتی ویروس های اورجینال و … محافظت می گردد .لذا این گونه نرم افزارها به این دلیل ابری نامیده شده اند که محدودیت زمان و مکان نداشته و در هر مکان و زمانی قابلیت دسترسی و استفاده را دارند.

خیر به هیچ عنوان و اطلاعات به شکل صفرو یک مشاهده می شود.

بله در قسمت سطح دسترسی کاربران توسط ادمین، امکان محدود کردن کاربران بسته به نوع و نقش آنها دارد.