سکوی فناوری اطلاعات نسل پنجم نوتاش

ارائه دهنده پلتفرم ابری اینترنت اشیا

طراح و تولیدکننده بیسیم ابری آپتین

تمرکز برروی اپلیکیشن خانه هوشمند

 

پلتفرم ابری اینترنت اشیا

پلتفرم اینترنت اشیا نوتاش

پلتفرم اینترنت اشیا به‌منظور  مدیریت حسگرها و عملگرهای هوشمند به وجود آمده است.این پلتفرم مبتنی بر ابر پیاده‌سازی گردیده که قادر است حجم انبوهی از اطلاعات و داده‌ها را دریافت، جمع‌آوری و پردازش نماید.

بیسیم ابری آپتین

بیسیم ابری آپتین شرکت نوتاش

این اپلیکیشن تلفن همراه شما را به بیسیم تبدیل می‌کند.این فناوری به کاربران اجازه می‌دهد که به صورت فرد به فرد یا فرد به گروه به صورت مستقیم و بلادرنگ با یکدیگر مکالمات صوتی و یا تصویری برقرار نمایند.

اپلیکیشن خانه هوشمند

اپلیکیشن خانه هوشمند نوتاش

از جذاب‌ترین و هیجان انگیزترین ویژگی‌های خانه هوشمند کنترل و نظارت با استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند است که از فاصله های دور نیز ممکن می‌شود.اپلیکیشن خانه‌‌‌ هوشمند باعث افزایش رفاه و امنیت ساکنان خانه‌های هوشمند می‌شود.

اتصال

با نرم‌افزارهای هوشمند نوتاش با سرعت‌زیاد بر هوشمندسازی سازمان خود تمرکز نمایید و تمامی دستگاه‌ها را به پلتفرم متصل نمایید.

کلان داده

با نرم‌افزارهای هوشمند بدون دغدغه مسائل زیرساختی، محاسبات ابری، ذخیره سازی اطلاعات و تجزیه و تحلیل داده‌ها را تجربه نمایید.

نظارت

نرم‌افزارهای هوشمند نوتاش در کم تر از یک ساعت راه‌اندازی خواهند شد و از راه دور می‌توانید کنترل تمامی تجهیزات و امور را در دست بگیرید.

امنیت

جهت تضمین امنیت نرم‌افزارهای هوشمند نوتاش تمهیدات امنیتی، احراز هویت و اعتبارسنجی در حوزه‌های مختلف و درچندین لایه انجام می‌شود.

نحوه پرداخت

نرم‌افزارهای نوتاش در حالت پیش پرداخت کیف پول مشتری را شارژ کرده و در حالت پس پرداخت در پایان هر ماه صورت حساب صادر می‌گردد.

ارتباط

نرم افزارهای هوشمند نوتاش به صورتی طراحی شده است که بتواند به آسانی از پروتکل‌های ارتباطی مختلف جهت تبادل داده پشتیبانی نماید.

یک کلیک تا هوشمندسازی

 شرکت نوتاش توانایی ارائه سرویس‌های متعددی از جمله طراحی، تولید، توسعه و پشتیبانی سیستم‌های نرم‌افزاری و تامین انواع تجهیزات سخت‌افزاری را دارد و همچنین راه‌اندازی سرویس‌ها به صورت ابری می‌باشد.

شرکت فناوری اطلاعات نسل پنجم نوتاش به عنوان یک شرکت دانش بنیان با هدف تامین تجهیزات اینترنت اشیا و تولید نرم افزارهای هوشمند  تاسیس گردیده است.

اخبار

جهش هوشمندسازی
بازدید وزیر ارتباطات از بیسیم ابری شرکت نوتاش
بازدید وزیر ارتباطات از بیسیم ابری شرکت نوتاش
بازدید از شرکت نوتاش

تماس با ما

آدرس:

خیابان گاندی جنوبی.کوچه نوزدهم.پلاک13

شماره تماس:

021-59175000-313

ایمیل

info@notash.net