بیسیم ابری آپتین در پارکینگ‌های تجاری

بیسیم ابری آپتین در پارکینگ‌های تجاری

بیسیم ابری آپتین در پارکینگ‌های تجاری

ارتباطات بلادرنگ صوتی یکی از نیازهای پارکینگ‌های تجاری است.در این روش هریک از کارمندان حراست به یک دستگاه بیسیم مجهز می‎گردد. در صورت نیاز به ارتباط نیروهای حراست، سایر نیروها و مدیر حراست می‌توانند با فشار دادن دکمه روی دستگاه شروع به ارسال فرمان و یا گفت‌وگوی با سایرین نمایند. این روش سنتی گرچه کارا است اما با معایبی نیز همراه می‌باشد. اصلی‌ترین ایراد این روش هزینه خرید دستگاه‌های بیسیم و تجهیز گروه به این دستگاه‌ها می‌باشد. مسئله دیگر در این حوزه هزینه بسیار بالای نگهداری این دستگاه‌ها می‌باشد. باتوجه‌به شرایط تحریمی پیش‎رو و نوسانات ارز هزینه تعمیر و نگهداری این دستگاه‌ها بسیار گران بوده به‌طوری‌که در بسیاری از موارد مشاهده شده به دلیل عدم پشتیبانی شرکت سازنده، دستگاه‎ موردنظر از رده خارج می‌گردد. همچنین در پارکینگ‌های طبقاتی زیرزمینی امکان استفاده از این رادیو بیسیم ها مقدور نمی‌باشد.

بیسیم ابری آپتین در پارکینگ‌های تجاری

در ساختمان‌های تجاری با توجه‌ به وسعت محل و تعدد خدمه، وجود یک زیرساخت ارتباطی که بتواند به‌صورت ارزان و آسان ارتباطات سریع جهت گفت‌وگوی میان کارکنان حراست را تسهیل نماید ضروری است. از این روی در تمامی بخش‌های ساختمان‌ مانند نیروهای حراست استفاده از دستگاه‌های بیسیم رادیویی به یک امر رایج تبدیل شده است.

از طرف دیگر در ساختمان‌های تجاری نیرو‌های حراست به‌صورت مکرر در رفت‌و‌آمد می‌باشند. درصورتی‌که سامانه‌هایی باشد که ارتباط با این افراد را تسهیل نماید همواره موردنیاز بسیاری از ساختمان‌ها بوده است. استفاده از خطوط تلفن همراه خوب است اما به دلیل تأخیر در پاسخ‌گویی مناسب نمی‎باشد. همچنین استفاده از خطوط تلفن همراه برای زمانی که تکرر در تماس بین افراد وجود داشته باشد اصلاً کاربرد ندارد. از طرف دیگر در پارکینگ‌های زیرزمینی تلفن همراه پاسخ‌گو نمی‌باشد. در این زمان است که ساختمان‎ها از بی‌سیم‌های رادیویی برد بلند استفاده می‎کنند. این نوع بی‌سیم‌ها راه‌حل این مشکل هستند اما 3 مشکل اساسی با خود به همراه دارند:

  1. نیاز به دریافت مجوز
  2. نیاز به استقرار آنتن‎های مرکزی جهت پوشش‎دهی منطقه.
  3. در ساختمان‌های تجاری دارای پارکینگ طبقاتی زیرزمینی امکان استفاده از این نوع دستگاه وجود ندارد.
بیسیم ابری آپتین

بیسیم ابری آپتین یک شبکه ارتباطات بیسیم مبتنی بر فناوری PoC می‌باشد که با بهره‌گیری از تازه‌ترین روش‎‌های طراحی شبکه‎‌های ارتباطی و با نگاه به بهبود تجربه مشتری و کاربران طراحی و پیاده‌سازی گردیده است. نیروهای حراست فیزیکی، کارکنان و مدیران با استفاده از اپلیکیشن بیسیم ابری آپتین بدون نیاز به خرید تجهیزات و در عرض چند دقیقه می‌توانند به یک شبکه بیسیم ارزان‌قیمت مجهز شوند. اپلیکیشن بیسیم ابری آپتین به نحوی طراحی شده که علاوه بر رابط کاربری جذاب و کاربرپسند، به‌راحتی تلفن همراه افراد را به یک دستگاه بیسیم تبدیل کرده و هر عملکردی که یک بیسیم رادیویی و یا واکی‌تاکی دارد را به کاربر ارائه دهد.

بیسیم ابری آپتین علاوه بر تسهیل و تسریع ارتباطات کارکنان حراست با یکدیگر، با به‌کارگیری روشی روزآمد، تصویری به‌روز و نوآفرین از ساختمان‌ها  و پارکینگ‌های تجاری در ذهن ایجاد می‎کند.ساختمان‎‌های بزرگ تجاری یکی از مکان‌‎هایی است که با استفاده از این فناوری می‌‎تواند به یکی از نیازهای اصلی خود یعنی ارتباطات بلادرنگ صوتی میان افراد پاسخ دهند.ازآنجایی‌که کاربران این نوع گروه‌ها اغلب افرادی هستند که در حین فعالیت و انجام کارهای گوناگون نیاز به ارتباطات چند لحظه‌ای کوتاه ولی مکرر با یکدیگر دارند، این نوع ارتباط مطلوب‌ترین حالت ممکن برای آن‌ها به شمار می‌آید، چرا که کاربران با فشردن و نگه‌داشتن یک دکمه می‌توانند صدای خود را بدون درنگ زمانی به گوش سایر افراد گروه برسانند. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *