سرویس ها

بیسیم ابری آپتین

بیسیم ابری آپتین

اپلیکیشن بیسیم ابری آپتین کاربرد بسیاری در حوزه های مختلف اعم از حمل‌و نقل،حراست،ساخت‌وساز،اورژانس، نیروهای‌نظامی،پتروشیمی و غیره دارد. و اغلب کاربرانی که نیازمند برقراری ارتباط بین گروه‌های مختلف می‌باشند اما امکان طی مراحل قانونی و خرید تجهیزات را ندارند،می‌توانندبخش عمده‌ای از نیاز خود را برطرف نمایند.

Push-to-Talk

پلتفرم ابری اینترنت اشیا

پلتفرم اینترنت اشیا

پلتفرم اینترنت اشیا مجموعه‌ای از زیر سامانه‌های ارتباطی و نرم‌افزاری است که به منظور تعریف و مدیریت حسگرها و عملگرهای هوشمند به وجود آمده است همچنین پلتفرم اینترنت اشیا امکانات مورد نیاز کسب و کارها در مدیریت، تصمیم گیری و تولید گزارشات و نمودارها را با هدف هوشمندسازی محیطی پاسخ می‌دهد. و امکان ارائه ابزارهای تحلیل داده در مقیاس کلان  را فراهم می‌آورد.

IoT platform

اپلیکیشن خانه هوشمند

اپلیکیشن خانه هوشمند

 با استفاده از اپلیکیشن موبایل خانه هوشمند، می‌توان ارتباط کاربران با خانه هوشمند را به ساده‌ترین شکل برقرار نمود. این بستر علاوه بر امکان تعریف سناریوهای متنوع برای کاربری‌های خاص، امکان تعریف برنامه زمانی را فراهم می‌آورد. پس از ورود به اپلیکیشن، می‌توانید وارد هر یک از بخش‌ها (اتاق‌ها) شده و وضعیت هر قسمت را مشاهده نمائید.

Smart home app

پایش هوشمند موقعیت کانتینرها با پلتفرم اینترنت اشیا

پایش هوشمند کانتینرها

با تجهیز کانتینرها به حسگرهای IoT، می‌توان به‌راحتی موقعیت آن‌ها را در سراسر زنجیره تأمین پیگیری کرد و از مسیریابی بهتری برای آن‌ها استفاده کرد. با استفاده از حسگرهای IoT، می‌توان اطلاعاتی مانند موقعیت جغرافیایی کانتینرها را به طور خودکار جمع‌آوری نمود و تمامی اطلاعات در پلتفرم اینترنت اشیا ذخیره می‌گردد و در لحظه قابل نمایش خواهد بود.

Smart monitoring Containers

پایش هوشمند موقعیت کانتینرها با پلتفرم اینترنت اشیا

ساعت‌ هوشمند با ارتباطات LoraWan

تمامی ساعت‌های هوشمندی که توسط شرکت نوتاش پیشنهاد می‌گردند به پروتکل لورا متصل خواهند شد. دلیل استفاده از این نوع ارتباطات امنیت بسیار بالای آن است. که توسط انواع نرم‌افزارهای مخرب مورد هک، اختلال و یا نویز قرار نگیرد.علاوه‌برآن پروتکل لورا بسیار کم‌مصرف و بلند برد است. پروتکل لورا، (مخفف LONG RANGE)، جزو مدرن‌ترین شبکه‌های ارتباطی بی‌سیم می‌باشد که در زمینه اینترنت اشیا بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

Smart watch with LoraWan

دلایلی که میتواند باعث تفاوت ما با دیگران باشد

  • نمایندگی فعال در ۲۱ استان
  • تولید ۴۵ محصول منحصربه‌فرد
  • استفاده از مهندسین و کارگران داخلی
  • انجام ۲۵۰۰ پروژه در سراسر ایران تاکنون
  • استفاده از سرورهای داخلی و با امنیت بالا
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته سخت‌افزاری و نرم‌افزاری
  • امکان انتقال اطلاعات بر روی سرورهای سازمان مقصد
  • تأمین‌کننده تجهیزات انتقال کم‌ظرفیت و پرظرفیت اپراتورهای موبایل
  • سـاخت اپلیکیشن کاربـردی با  قابلیت شـخصی‌سازی بـرای انواع کارکنـان

کسب استاندارد های بین المللی

ارائه گارانتی های معتبر

تنوع در عرضه محصولات

شناخت صحیح نیاز مشتری